Bagażniki bazowe

Nie posiadasz własnych belek dachowych? To nie problem! Skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej, a dopasujemy je do Twojego samochodu, co zapewni bezpieczeństwo przewozu Twojego bagażu.

Cennik wynajmu

cena za dobę*15zł
weekend (3dni)45zł
7 dni105zł
14 dni210zł
powyżej 14 dniustalana indywidualnie

*Minimalny okres wynajmu wynosi 3dni. Montaż i demontaż GRATIS!

Rodzaje belek dachowych

Taurus CarryUp

Bagażnik bazowy, który dedykowany jest do samochodów z wszystkimi systemami mocowań (mocowanie między drzwiami a karoserią, fabryczne punkty montażu w listwach, na relingu zintegrowanym, na relingu klasycznym). Kompletny bagażnik Taurus CarryUp tworzą cztery oddzielne elementy: stopy (4 sztuki), belki (2 sztuki), kit (zestaw dopasowujący),  zamki (4szt.).

Aurilis Quick stopy zamykane

Uniwersalne stopy bagażnika bazowego do relingów zintegrowanych. Kompatybilne z belkami Aurilis. Zamykane na zamek. Nośność bagażnika to aż 100 kg.

Taurus EasyUp 915

Bagażnik Taurus EasyUp to kompletna i solidna baza, do której łatwo dopasować pozostałe akcesoria do transportu. Jest to uniwersalny bagażnik montowany na tradycyjne relingi dachowe lub z dodatkowym zestawem dopasowującym na relingi zintegrowane. Wytrzymała konstrukcja, zapewniająca bezpieczeństwo transportowanych na nim rzeczy. Belki o długości 115 cm. Udźwig do 75 kg.

Taurus EasyUp 930

Bagażnik Taurus EasyUp to kompletna i solidna baza, do której łatwo dopasować pozostałe akcesoria do transportu. Jest to uniwersalny bagażnik montowany na tradycyjne relingi dachowe lub z dodatkowym zestawem dopasowującym na relingi zintegrowane. Wytrzymała konstrukcja, zapewniająca bezpieczeństwo transportowanych na nim rzeczy. Belki o długości 130 cm. Udźwig do 75 kg.